OBCHODY 32. ROCZNICY WPROWADZENIA STANU WOJENNEGO

Godnie reprezentowali ZST. Po programie artystycznym, poświęconym tragicznym wydarzeniom z czasów stanu wojennego, złożono kwiaty pod Pomnikiem Robotników Solidarności przy ul. Ułańskiej. Na zakończenie uroczystości nasza KOMPANIA WOJSKOWA została obdarowana przez Przewodniczącego „Solidarności” Pana Macieja Jankowskiego dwoma koszami słodyczy.

Serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Szymuli za opiekę nad Pocztem Sztandarowym, dla Pani Ewy Michalak za opiekę nad uczniami, dla Pani Lucyny Hoffman za przygotowanie klasy 1TMW, Pani Moniki Kozłowskiej za przygotowanie klasy 1TLW i Pani Agnieszki Ciągło za przygotowanie uczniów klasy 3TLW.

Wanda Trzeciak