Kochani uczniowie i nauczyciele!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem LBU-1565-056629), chciał przekazać kilka słów od siebie.Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:
    Rodzina była bardzo szczęśliwa - nie spodziewała się, że w obecnych czasach kogokolwiek stać na gest, jakim jest realna i mądra pomoc drugiemu człowiekowi. Pani Joasia ogromnie dziękowała za zimową kurtkę i artykuły spożywcze, dzięki którym będzie mogła przygotować "prawdziwe święta". Była tak szczęśliwa z otrzymanych prezentów, że nie mogła znaleźć odpowiednich słów by wyrazić swoją wdzięczność. Marcelina od razu zaczęła przymierzać nowe buty i koszulki. Najbardziej ucieszyła się jednak z nowej torebki Hello Kitty - mówiła, że jest świetna i zawsze o takiej marzyła. Pan Ferdynand nie spodziewał się tak dużej liczby paczek (był bardzo przejęty, jednak szczęśliwy) - na jego twarzy widniał nieustanny uśmiech. Bardzo ucieszył się z żywności i zimowej kurtki, którą szybko przymierzył - pasowała idealnie.
Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Pani Romo, w imieniu swoim i Stowarzyszenia WIOSNA, chciałbym bardzo serdecznie podziękować za współpracę i zaangażowanie. Uczestnictwo w projekcie Szlachetna Paczka pozwala każdego roku na nowo uwierzyć, że można mądrze i owocnie pomagać innym ludziom. Paczki stworzone przez Panią, uczniów i pracowników Pani szkoły były bardzo trafione i niosły pozytywny ładunek emocjonalny. Widać było również, że ponieśli Państwo duży nakład finansowy, za co serdecznie dziękuję. Cieszę się, że tak odpowiedzialnie podeszli Państwo do pomocy Rodzinie. Pozdrawiam Państwa i życzę zdrowych i pogodnych Świąt.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

Rodzina Pani Joasi była bardzo wzruszona i przejęta całym wydarzeniem, które dosłownie odebrało im głos. Pani Joasia prosiła, żeby przekazać Państwu podziękowania "za tak pięknie przygotowaną paczkę i za Państwa starania". To co prawda tylko kilka słów, które jednak mają ogromną wartość, ponieważ są szczere i płyną prosto z serca.