MAMY SREBRO W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT!!!

W lutym bieżącego roku reprezentacja dziewcząt naszej szkoły rozpoczęła rozgrywki o mistrzostwo miasta Zielona Góra w Piłce Ręcznej Szkół Ponadgimnazjalnych. W skład nasze reprezentacji wchodziły: Paulina Szulc, Emilia Lisekowska, Sylwia Subocz, Agnieszka Brzeska, Karina Kiełbasa, Urszula Jankowska, Estera Łotocka, Elżbieta Dziębór, Wiktoria Pąperska, Monika Zakrzewska, Paulina Lechowicz, Anita Mosiołek.

W rozgrywkach grupowych nasze zawodniczki grały  z LO3, ZSEkon i ZSBud. Wygrywając wszystkie mecze awansowały do finału miejskiego. Do tegoż finału awansowała jeszcze grupa dziewczat z LO1. Niestety musieliśmy uznać wyższość zawodniczek z LO1 i zajęliśmy II miejsce w mieście zdobywając srebrny medal!!! Trzeba jednak uznać, że jest to wielki sukces ponieważ od dawna żeńska drużyna nie zdobyła żadnego medalu. Nasze dziewczyny jako v-ce mistrz miasta wzięły udział w półfinale wojewódzkim Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży w Gubinie. Tam zajęły II Miejsce i zostały sklasyfikowane w województwie na miejscu 5-8. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły na poziomie miasta i województwa!!!