PILNE !!! PILNE !!! PILNE !!!

W celu ubiegania się o dofinansowanie do wyprawki szkolnej należy pobrać wnioski u pedagoga szkolnego lub w sekretariacie i dołączyć wszelkie zaświadczenia o dochodach wszystkich członków rodziny z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku np. w przypadku złożenia wniosku w miesiącu wrześniu 2012  należy wykazać się dochodem za miesiąc sierpień 2012.

W przypadku korzystania z pomocy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej należy dostarczyć zaświadczenia o kwocie pobieranych świadczeń.

Jednocześnie informujemy, że projekt programu „Wyprawka szkolna” na 2012 r. dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakładce Akty prawne – Rządowe programy i projekty.

Wzór wniosku dostępny jest TUTAJ oraz w sekretariacie i u pedagoga szkolnego.

Dodatkowych informacji udziela pedagog szkolny.

UWAGA! WNIOSKI WRAZ Z ZAŚWIADCZENIAMI BĘDĄ PRZYJMOWANE TYLKO DO 5 WRZEŚNIA 2012r.