ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO

Szkolne Koło Caritas włączyło się w ogólnopolską kampanię społeczną „Podaruj Kroplę Miłości”, której celem jest zachęcenie do honorowego krwiodawstwa. Motywem zorganizowania kampanii jest XX Światowy Dzień Chorego, obchodzony 11 lutego.Oddanie „kropli” krwi to jeden z najcenniejszych darów, to danie drugiemu WIARY - często traconej w wyniku choroby, to niejednokrotnie NADZIEJA na wyleczenie, to dar chrześcijańskiej MIŁOŚCI BLIŹNIEGO. Tak uczył nas Jan Paweł II. To niewiele, a zarazem najwięcej, bo krew to życie! Ty też możesz podarować życie!!! Oddaj krew 11 lutego w godzinach od 9.00 do 14.00 przy ul. Dworcowej 21 w Zielonej Górze.

Szkolne Koło Caritas