FINAŁ MIĘDZYKLASOWYCH MISTRZOSTW W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 12 kwietnia 2018r w Zespole Szkół Technicznych odbył się finał Miedzyklasowych Mistrzostw w Piłce Siatkowej Chłopców. W tym roku okazja była szczególna ponieważ spotkały się dwa zespoły naszych mechaników, a więc był to mecz derbowy. O nieoficjalny tytuł mistrza sportu mechaników  walczyły klasa 2TMW oraz klasa 4TMW. Walka do końca była bardzo zacięta. Panowie z obu zespołów pokazali wysoki poziom gry, ale ostatecznie wynikiem 2:1 w setach zwyciężyła drużyna klasy 4TMW. Mecz był także nieoficjalnym pojedynkiem pomiędzy wychowawcami ww. klas i jak to w sporcie bywa  - wygrał lepszy. Wkrótce klasa 2TMW będzie miał okazję znowu przegrać w meczu rewanżowym. Śmiech

Organizatorami byli nauczyciele w-f:
Edyta Polewska
Anna Sokołowska
Krzysztof Szymula