DOMINIK PIASKOWSKI – FINALISTA II OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY SPEDYCYJNO-LOGISTYCZNEJ

Zawody finałowe odbyły się w piątek 06 kwietnia 2018 roku w siedzibie Organizatora Olimpiady – Sopot -  Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Do Sopotu na zaproszenie Komitetu Organizacyjnego IIOOSL Dominik wraz z opiekunem mgr Moniką Szkudlarek dotarł już dzień wcześniej. W ramach imprez towarzyszących finałowi przygotowano wizytę studyjną w Zarządzie Portu Gdynia oraz zwiedzanie Muzeum Emigracji. Dodatkowe atrakcje nie przysłoniły jednak głównego celu jakim był udział Dominika w zawodach III stopnia. Uczestnicy odpowiadali na 25 pytań testowo-zadaniowych. Podczas ogłoszenia wyników i wręczania nagród atmosfera była bardzo uroczysta. Jesteśmy bardzo dumni z naszego reprezentanta i życzymy mu dalszych zawodowych sukcesów.

Opracowała: mgr Monika Szkudlarek