Kiermasz dla Tymka

W ubiegły poniedziałek (26 września) wolontariusze Caritasu wraz z Samorządem Uczniowskim zorganizowali kiermasz słodkości, z którego dochód wesprze małego Tymka w walce z chorobą Krabbego. Przepyszne domowe wypieki oraz tosty „palce lizać” okazały się skuteczną zachętą
do działań charytatywnych. Nasi wolontariusze zbierali pieniądze do specjalnych puszek (dzięki uprzejmości p. Wioli, naszej szkolnej sekretarki) nie tylko w czasie kiermaszu, ale również w czasie środowych zebrań z rodzicami, sprzedając przygotowane przez p. Romę kartki okolicznościowe.
      W sumie udało się zebrać rekordową sumę 638,16 zł. Cała kwota zostanie przekazana rodzicom Tymka. Mamy nadzieję, że te środki pomogą rodzicom Tymka zorganizować skuteczne leczenie.

Roma Rypson-Goluda

Lucyna Hoffman