Pochód Winobraniowy 2016 – już za nami...!

10 września 2016r. Dyrekcja wraz z Gronem Pedagogicznym, Pracownikami Administracji oraz  uczniami Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział, już tradycyjnie, w pochodzie winobraniowym.

W ten upalny dzień zaprezentowali się uczniowie klas mundurowych, którzy pięknym defiladowym krokiem, pod czujnym okiem por. K. Andrzejewskiego, prężyli swoje nienaganne sylwetki przed wiwatującą zielonogórską publicznością. Nie gorsi byli pozostali przedstawiciele klas poubierani w ochroniarzy szejka arabskiego, brazylijskie tancerki, czarnego Makumbę, bądź przedstawicieli zawodów: elektryka, gazownika, logistyka czy mechanika itp. Tematem winobrania były "Kultury świata", ale to zadanie nie przerosło nauczycieli i pań z administracji naszej szkoły, które wykazując się wielką kreatywnością zaprezentowały bogaty wachlarz modowy innych kultur narodowych.

Wszystkim uczestnikom pochodu należą się wielkie brawa i podziękowania za wytrzymałość w ten wyjątkowo gorący dzień i poświęcenie swojego czasu. Poniżej  obejrzyjcie zdjęcia wykonane przez naszego szkolnego profesjonalistę – fotografa p. K.Rogowskiego. Zobaczycie sami, że oddają one klimat naszego szkolnego, barwnego pochodu.

A My tam byliśmy i świetnie się bawiliśmy...!

Roma Rypson-Goluda