Podziękuj bohaterom Powstania Warszawskiego – wyślij kartkę w ramach akcji BohaterON!

Zachęcam do udziału w edukacyjnym projekcie BohaterON–włącz historię! W trakcie jego trwania można wysłać bezpłatną kartkę i powiedzieć „dziękuję” Powstańcom Warszawskim. Znaczek kosztuje 2zł.

BohaterON to projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Jego zadaniem jest edukować społeczeństwo, ukazując nie tylko tło historyczne, ale także sukcesy, dramaty i emocje Powstańców.

Bezpłatne kartki są dostępne w placówkach Poczty Polskiej, Totalizatora Sportowego, taksówkach Uber i Pociągach PKP Intercity, a także dystrybuowane przez wolontariuszy na wybranych wydarzeniach..

Tegoroczna „Kartka dla Powstańca” jest kontynuacją inicjatywy zapoczątkowanej z okazji 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Minister Edukacji Narodowej zasiada w Komitecie Honorowym projektu, który potrwa do 2 października 2016 r. W promocję akcji włączyli się aktorzy popularnego serialu „Czas Honoru”.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie :www.bohateron.pl  lub u koordynatora akcji w naszej szkole p.Romy Rypson-Goludy ( sala 214).