Uczniowie klasy 2TLW w Orszaku Trzech Króli

Na zaproszenie organizatorów - 6 stycznia br. - uczniowie klasy 2TLW wzięli udział w 5. Lubuskim Orszaku Trzech Króli. Naszym zadaniem było m.in. czuwanie nad porządkiem i bezpiecznym przejściem  zielonogórzan, którzy w koronach i barwnych strojach podążali  z kościoła pw. Najświętszego Zbawiciela. pod ratusz, czyli do Betlejem. Tutaj zbudowano bowiem stajenkę, przed którą zatrzymali się Trzej Królowie oddając pokłon Dzieciątku.

W tym miejscu chciałabym podziękować  za udział  w tej uroczystości, a przede wszystkim za wytrwałość  w staniu na przejmującym mrozie: Karolinie Lotek, Beacie Kawce, Wiktorii Siwej, Emilii Piątkowskiej, Weronice Koniecznej, Angelice Cholewińskiej, Klaudii Nowackiej, Damianowi Dokowiczowi , Dominikowi Piaskowskiemu oraz Bartoszowi Chiniewiczowi.