SŁOIK PEŁEN PRZYGÓD

Zapraszamy do udziału w konkursie zorganizowanym w bibliotece szkolnej – SŁOIK PEŁEN PRZYGÓD

Chcesz przeżyć przygodę przyjdź do biblioteki. Od 27 listopada 2023r. w bibliotece szkolnej będzie stał zamknięty i zabezpieczony słój z cukierkami. Waszym zadaniem jest odgadnięcie, ile dokładnie cukierków jest w tym naczyniu. Na bieżąco będziemy tworzyć Waszą listę rankingową, ile cukierków się doliczyliście.

06 grudnia 2023 zamykamy listę i komisyjnie będziemy przeliczać cukierki. Wygra osoba, która poda dokładną liczbę cukierków lub ta liczba będzie bliska dobremu wynikowi. Jeżeli zwycięzców będzie więcej, nagroda będzie do podziału.

Przekazanie nagrody nastąpi 07 grudnia 2023.

Zwycięzca będzie mógł przeznaczyć cukierki dla przyjaciół, na szczytny cel lub zjeść samemu

Zapraszamy do udziału