LUBUSCY ZAWODOWCY

Ogłoszenie dotyczące terminu naboru wniosków w roku szkolnym 2023/2024

Szanowni Państwo,

Samorząd Województwa Lubuskiego realizuje projekt pn. „Lubuscy Zawodowcy – Program Stypendialny” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021-2027. Projekt skierowany jest do zdolnych, znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społeczno - ekonomicznej, uczniów techników oraz szkół branżowych I stopnia w województwie lubuskim w roku szkolnym 2023/2024.

Planowany termin naboru: od 13 do 22 listopada 2023 r.

Uczniowie zainteresowani otrzymaniem stypendium, spełniający kryteria określone w Regulaminie przyznawania stypendiów Lubuscy Zawodowcy – Program Stypendialny, muszą złożyć wnioski w dwóch wersjach o tej samej, spójnej sumie kontrolnej:

1) w wersji elektronicznej poprzez Generator Wniosków dostępny na stronie internetowej, https://lubuskie.wypelnij-wniosek.pl/

2) w wersji papierowej wraz z załącznikami wygenerowanymi z Generatora Wniosków i pozostałymi dokumentami

więcej...                                                                                                                          REGULAMIN