WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY

43. Wojewódzki Konkurs Plastyczny o tematyce Honorowego Krwiodawstwa  w formie wypowiedzi rysunkowo – malarskiej(m.in. akwarela, plakatówka)Uczestnicy i warunki udziału w konkursie

1. uczestnikami konkursu są : uczniowie wszystkich placówek oświatowych województwa lubuskiego oraz dzieci uczęszczające do przedszkoli, świetlic.
  2. praca może być wykonana dowolną techniką. Format pracy A-3
  3. uczestnik konkursu może nadesłać tylko jedna pracę z naklejoną na odwrocie pracy zgodą na  jej publikację
  4. każda praca musi zawierać dane: nazwisko i imię, adres zamieszkania, pieczątka szkoły, klasa uczestnika konkursu, imię nazwisko opiekuna SK PCK
  1. zgodę na publikację,
  2. prace należy dostarczyć do opiekuna SK PCK – p. Ines Fronczyk-Zelisko (sala 311)

termin nadsyłania prac upływa 15.11.2022r.

Nagrody i wyróżnienia

Dla uczestników konkursów organizatorzy przewidują nagrody i wyróżnienia. Nagrodzone prace zostaną wystawione w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze w dniu 13.12.2022 r.

Otwarcie wystawy i wręczenie nagród odbędzie się w dniu  13.12.2022r. o godzinie 10:00 w Biurze Wystaw Artystycznych w Zielonej Górze(al. Niepodległości 19).

Serdecznie zapraszam do udziału w konkursie!

Ines Fronczyk-Zelisko

Opiekun SK PCK