Działania zespołu projektowego w Zespole Szkół Technicznych

Realizacja projektu Erasmus+Kopernik w ramach programu POWER w roku szkolnym 2016/2017 wpłynęła na szereg działań rozwijających propagowanie idei współpracy międzynarodowej. Sylwii Wiśniewskiej i Lucynie Hoffman w ramach działań projektowych udało się stworzyć zespół, który:

a) koordynuje realizację projektu Erasmus+Kopernik z roku szkolnego 2016/2017,

b) rozpowszechnia informacje o programie POWER i ERASMUS+,

c) utrzymuje i wykorzystuje w nowotworzonych projektach kontakty nawiązane  podczas mobilności z 2016 roku,

d) ustawiczne poszukiwanie partnerów do współpracy i realizacji projektów, 

e) przygotowanie w 2017 roku projektu obejmującego dokształcanie nauczycieli w ramach Erasmus +,

f) rozpowszechnianie informacji o programie Erasmus+ na rynku lokalnym poprzez: prezentacje materiałów na terenie placówki, stronę internetową, maile informacyjne, dyskusje z  nauczycielami placówki i innymi.

Sylwia i Lucyna zawsze chętnie pomogą, są otwarte na współpracę i czekają na nowe propozycje wspólnych działań. Kontakt z nami tel. 68 3208409 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.