WAKACYJNE STAŻE ZAWODOWE

Projekt realizowany w zielonogórskich szkołach „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT” umożliwia odbycie wakacyjnego stażu w lipcu lub w sierpniu 2020r. Staż można odbyć raz w toku nauki i trzeba mieć ukończone 16 lat. Po ukończeniu stażu uczestnik otrzymuje stypendium w wysokości 1500zł „na rękę”.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu; ostateczny termin naboru chętnych wyznaczony przez ZIPH to 7 maja 2020r. Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez szkolny dziennik elektroniczny. Sprawa pilna!!

Osoby, które zgłosiły się do mnie wcześniej są na liście, a przedstawiciele ZIPH będą się kontaktować indywidualnie  z każdą osobą ustalając realizację stażu.

Dla młodych ludzi staż to duże doświadczenie, które można wykorzystać w przyszłości w swojej karierze zawodowej.

Sylwia Wiśniewska