ORGANIZACJA PRACY SZKOŁY W CZASIE EPIDEMII

UWAGA!

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktycznych nauczyciele zamieszczają materiały i wskazówki do lekcji w aplikacji "Classroom" - TUTAJ

Szczegóły dotyczące logowania zostały przesłane w wiadomości na dzienniku elektronicznym.

Dodatkowe materiały, wspierające pracę z uczniami znajdują się w menu "DLA UCZNIÓW", a następnie "MATERIAŁY DO POBRANIA".

Do katalogu można przejść bezpośrednio klikając - TUTAJ


POMOC PSYCHOLOGICZNA

Drodzy Państwo, w tym trudnym okresie proponujemy formę wsparcia psychologicznego on-line.

Zapraszamy do kontaktu z psychologiem szkolnym, osoby, które:

przeżywają lęk lub smutek związany z pojawieniem się epidemii,czują napięcie w związku z koniecznością pozostania w domu, nie mają z kim porozmawiać i w całej tej sytuacji czują się zagubione lub osamotnione.

Jeśli chcesz skorzystać ze wsparcia, wyślij e-mail na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres

Tak, jak w przypadku tradycyjnej formy pomocy psychologicznej, kontakt oparty jest o dyskrecję i zasady etyki zawodu psychologa.

Poradniki sa także zmieszczone  - TUTAJ

Pozdrawiamy ciepło!


PEDAGOG SZKOLNY

Do dyspozycji  uczniów I rodziców  jest również pedagog szkolny Jolanta Jenek. Zapraszamy do kontaktu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. adres mail lub poprzez dziennik elektroniczny.