REALIZACJA PROJEKTU „MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO …” W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 w ZST

REALIZACJA PROJEKTU „MODERNIZACJA KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO …”
W I SEMESTRZE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022 w Zespole Szkół Technicznych

Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT. W realizacji działań projektowych w Zespole Szkół Technicznych uczestniczą aktywnie uczniowie i nauczyciele; pandemia Covid-19 zmieniła częściowo organizację kursów, ale w I semestrze roku szkolnego 2021/2022 zrealizowano przedsięwzięcia:

Dla uczniów ZST zrealizowano kurs „Wózków jezdniowych” dla 10 osób, który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Dla technika logistyka zrealizowano kurs „Czas pracy kierowcy” dla 18 osób, który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Dla technika mechanika zrealizowano kurs „Spawanie MIG/MAG” dla 9 osób, który zorganizował Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Uczniowie klas II TLA, IIITLAP, III TLAG, II TMM, III TMG, III TELG (elektrycy), III TELP (elektrycy) odbyli zajęcia praktyczne na Uniwersytecie Zielonogórskim.

Klasa IV TM odbyła zajęcia w Parku Technologicznym

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa zorganizowała staż dla nauczyciela w okresie ferii zimowych.

Firma TOM realizowała na bieżąco kursy prawa jazdy, w I semestrze uczestniczyły w kursie 23 osoby z naszej szkoły.

Dla 29 uczniów Zespołu Szkół Technicznych w I semestrze roku szkolnego 2021/2022 przeprowadzono badania IPD na platformie internetowej.