MIĘDZYKLASOWE ROZGRYWKI W PIŁKĘ NOŻNĄ ZST

Zakończyły się miedzyklasowe rozgrywki w piłkę nożną chłopców o Puchar ZST. W finałowym meczu spotkali się uczniowie z klasy 4 MW i  4 EL. Klasę 4 MW reprezentowali: Kacper Mizioch, Nikolas Janiak, Patryk Burman, Kevin Więckowski i Hubert Horbacz a klasę 4 EL: Filip Rasiak, Dawid Kopczyński, Hubert Malicki i Kuba Świerczyński. Mecz był zacięty, żadna z drużyn nie chciała przepuścić okazji na wygraną. Jednak lepsi okazali się chłopcy z 4 MW wygrywając 4:1 z klasą 4 EL.

Nie mniejsze emocje przyniósł mecz o trzecie miejsce pomiędzy klasą 1 M i 2 LA. 1M reprezentowali: Damian Fabisiak, Mateusz Szafrański, Jakub Rudnicki, Jakub Kościuk i Jakub Macutkiewicz. Klasę 2 LA reprezentowali: Mateusz Kusek, Dominik Wisniewski, Jakub Jankowski, Kuba Olszewski i Mateusz Ludwiczak. Wygrali chłopcy z 2LA wynikiem 2:1.

Wszystkim serdecznie GRATULUJEMY!!!

Nauczyciele WF