NA NIEBIESKO I NA ŻÓŁTO - WSPIERANIE PRZEZ POMAGANIE.

W ostatnich tygodniach uczniowie naszej szkoły Martyna Taciak z 1L, Daryna Honhalo i Volodymyr Piddubniak z 1M rozwijali swoje kompetencje personalne i społeczne włączając się w realizację zajęć edukacyjno - artystycznych dla dzieci uchodźców z Ukrainy, które odbywały się w Filii Zielonogórskiego Ośrodka Kultury Pałac Stary Kisielin. Dzięki Darynie, Wowie i Martynie nie tylko znikały bariery językowe ale także tworzyła się życzliwa atmosfera a na twarzach dzieci pojawiały się uśmiechy. Nasi wolontariusze zyskali sympatię nie tylko wśród najmłodszych (jak widać na zdjęciach) ale także wśród pracowników
i organizatorów przedsięwzięcia, którzy zapraszają nas do kontynuowania współpracy.

Relacja ze zdarzenia dostępna również na FB @pałac w starym kisielinie - filia zielonogórskiego ośrodka kultury.

Jolanta Jenek - pedagog szkolny