STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH UCZNIÓW WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

To już po raz szósty grupa najzdolniejszych uczniów z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych i zawodowych, dostaje stypendia. W tym roku to 65 uczniów gimnazjów i 55 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z naszego regionu. Jest wśród nich nasza uczennica – Kasia Witkiewicz z klasy o profilu geologicznym. W uroczystości wzięli udział: Kurator Oświaty Pani Bogna Ferensztajn, Wicemarszałek Pan Maciej Szykuła, Pani Lidia Gryko z Wydziału Oświaty Urzędu Miasta oraz lubuscy parlamentarzyści. Pani Marszałek Elżbieta Polak wręczając stypendia najzdolniejszym Lubuszanom zaapelowała: „Drodzy stypendyści, niech dzisiejszy dzień będzie dla Was impulsem do dalszego działania. Rozwijajcie swoje talenty, bądźcie kreatywni, innowacyjni, odważni w podejmowaniu decyzji. Nie bójcie się wyrażać swoich opinii. Sięgajcie gwiazd!”
    Kasi serdecznie gratulujemy i życzymy, by uzyskane stypendium stanowiło motywację do zgłębiania tajników wiedzy!!!

Wychowawczyni Wanda Trzeciak