AVON

5 i 6 kwietnia odbyły się w naszej szkole spotkania z konsultantkami Avonu Panią Anitą Grontman-Kuczak i Panią Małgorzatą Kowalczuk dla uczennic naszej szkoły. Prelekcja dotyczyła skutecznych sposobów na piękną i gładką cerę oraz podstawowych zasad jej pielęgnacji i odżywiania. Menedżerki opowiadały bardzo ciekawie o sztuce wykonania odpowiedniego makijażu. Uczestniczki spotkania oprócz informacji o bogatej ofercie firmy, otrzymały informacje o typach urody i bezpłatne próbki kosmetyków. Panie opowiadały również o kampaniach firmy: Avon kontra rak piersi  oraz Avon kontra przemoc informacja o infolinii i znaczku  . Możliwe, że niektóre z uczennic naszej szkoły zostaną konsultantkami Avonu, bowiem jest to praca,  która nie koliduje z nauką oraz daje możliwość rozwoju.