60 WSPANIAŁYCH

60. Wspaniałych przedstawia męską część naszej Wspaniałej kadry.

Dr inż. Paweł Bachman – nauczyciel przedmiotów zawodowych automatycznych

Patryk Gaertner – nauczyciel religii

Adam Łobaczewski – nauczyciel języka angielskiego i informatyki

Michał Morawski – nauczyciel biologii i chemii

Marek Ostrowski -  nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych

Krzysztof Rogowski -  nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych

Tomasz Suchowera – nauczyciel wychowania fizycznego

Łukasz Szerszenowicz -  nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych

Każdy z naszych panów jest Wspaniały i wyjątkowy. Mimo wielu cech wspólnych mają różne zainteresowania. Wszyscy są pomocni, wysportowani i bardzo dbają o swoją kondycję. Jednak prywatnie każdy z nich ma różne pasje.

Paweł Bachman, zwany Batmanem, jest wyjątkowym specjalistą z miłością do przyrody. Lubi ją obserwować, fotografować, a największą jego pasją jest łowienie olbrzymich ryb z synusiem. Ulubionym sposobem na odpoczynek jest rower.

Nasz najmłodszy nabytek, Patryk Gaertner zwany Patryczkiem, jak przystało na młode pokolenie, lubi internet, dobry film i pogaduchy z młodzieżą.

Adam Łobaczewski, przez niektórych uczniów nazywany Good Morning, zawsze ma dobry humor. Lubi dobrą muzykę, jazdę na rowerze i wyprawy w góry.

Michał Morawski, nasz specjalista od samoobrony i survivalu, to tak naprawdę kochany miś, zawsze broniący spraw uczniów. To właśnie jego nasi uczniowie wybrali na rzecznika swoich praw.

Marek Ostrowski to chodząca legenda. Niepozorny człowiek o olbrzymiej wiedzy, nie tylko o maszynach przemysłowych. Lubi tańczyć, majsterkować i podróżować z żoną Elżbietą.

Krzysztof Rogowski, dla uczniów Roger, to niepodzielny władca warsztatu w Domku Mechanika. Wbrew pozorom, najlepiej bawi się przy muzyce techno. Gdy się z nim chwilę pogada, to zawsze twarz boli ze śmiechu.

Tomasz Suchowera, zwany Tomaszkiem, gdy tylko usłyszy pierwsze dźwięki muzyki, od razu husia bioderkiem. Ma taniec we krwi.

Łukasz Szerszenowicz, z oczywistych względów zwany Szerszeniem, to spokojny gość, dbający o rodzinę i tężyznę fizyczną. Niezwykle uczynny.

Naszych Panów najlepiej charakteryzuje piosenka LINK