„Z egzaminem zawodowym na Ty” - wyniki etapu II

V edycja    Międzyszkolnego Konkursu „Z egzaminem zawodowym na Ty”
pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty
wyniki etapu  II

Zakończyliśmy  etap drugi  V edycji Międzyszkolnego Konkursu „Z egzaminem zawodowym na Ty”  pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty . We wszystkich  zgłoszonych do konkursu szkołach przeprowadzono test wiedzy specjalistycznej złożony z 25 pytań. Na podstawie protokołów przesłanych przez poszczególne szkoły wyłoniliśmy finałową grupę :
 - Patrycja DRAPAŁA  i Jakub LEPIATO z Gorzowa Wielkopolskiego ( opiekun Pani Bożena Zgórska-Barszcz )
- Mateusz KIŻEWSKI i Bartosz ZDROJEWSKI z Żar ( opiekun  Pani Izabela Farys)
- Monika CHUTKO i Alicja ZWOLSKA ze Szprotawy ( opiekun Pani Irena Mucha i Irena Sucka )
- Mirosława GRADECKA i Szymon Sołtysik z Ośna Lubuskiego  ( opiekun Pani
Jolanta Kawecka-Smalec)
- Paulina BERNACZYK i Krzysztof BASTIAN- BRZEZIŃSKI  z Zielonej Góry (opiekun Pani Agnieszka Ciągło).

Finalistów wraz z opiekunami zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Zielonej Górze na przełomie marca i kwietnia 2015 roku.

materiał opracowała : Agnieszka Ciągło.