Omnibus 2011 / 2012

W roku szkolnym 2011/2012 Zespół Szkół Technicznych organizuje kolejną czwartą edycję międzyszkolnego konkursu ogólnowiedzowego OMNIBUS. Podobnie jak rok wcześniej, naszym naczelnym celem będzie rozwijanie umiejętności wyszukiwania i selekcji informacji. Poprzez różnorodną tematykę pytań, będziemy starali się nie tylko poszerzyć wiedzę ogólną młodzieży, ale także rozbudzić ciekawość.
 Również w tym roku patronat nad naszym konkursem objął Lubuski Kurator Oświaty.
 Konkurs prowadzony będzie w miesiącach od listopada 2011 r. do kwietnia 2012 r. i przeznaczony jest dla dwóch kategorii wiekowych: uczniów szkół gimnazjalnych i szkół ponadgimnazjalnych, dla których prowadzone będą osobne rankingi. Osoby, które uzyskają najwięcej punktów, otrzymają tytuł OMNIBUSA oraz nagrody.
 Zapraszamy chętnych. Zgłaszać się można do organizatorów do 31 października 2011r.

Organizatorki
Anna Roszak