Szanowni nauczyciele!

Drodzy uczniowie!

W roku szkolnym 2014/2015Zespół Szkół Technicznych organizuje  PIĄTĄ  edycję międzyszkolnego konkursu „Z egzaminem zawodowym na Ty”.
TAK!!! Już po raz piąty  proponujemy Państwu uaktywnienie młodzieży w podnoszeniu wiedzy i umiejętności zawodowych. Naszym wspólnym celem jest przygotowanie uczniów do zewnętrznego egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Konkurs  nie tylko poszerza wiedzę zawodową młodzieży, ale także oswaja  uczniów z egzaminem zawodowym.

Po raz piaty  patronat nad naszym konkursem objął
Lubuski Kurator Oświaty.

Konkurs prowadzony będzie w miesiącach od października 2014r. do marca 2015 r. i skierowany jest do klas III i IV technicznych szkół ponadgimnazjalnych
z województwa lubuskiego kształcących w zawodach technik handlowiec i technik ekonomista. Dla obu poziomów kształcenia prowadzony będzie wspólny ranking oraz przygotowane będą jednakowe zestawy do rozwiązania. Konkurs składa się
z trzech etapów: etap I – test 50 pytań teoretycznych, etap II –test 25 pytań dotyczący wiedzy specjalistycznej , etap III – zestaw zadań praktycznych.

 

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne  nagrody oraz dyplomy.

Załączamy regulamin konkursu i prosimy o zaproponowanie uczniom udziału w naszym konkursie. Listy chętnych uczniów można przesyłać drogą e-mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Informacje o konkursie można również znaleźć na stronie internetowej organizatora  www.mojaszkola.pl .

Organizatorki

mgr inż. Agnieszka Ciągło

mgr Agnieszka Chalecka

mgr Anna Roszak