MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ GEOLOGA

W piątek 18 września świętowaliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Geologa. Uczniowie klasy o profilu geologicznym: Patrycja Mazur,  Mateusz Józefowski, Paulina Lenkiewicz i Przemysław Smykowski (3TG) przygotowali ciekawe stoisko prezentujące skały i minerały. Oglądanie skał wzbogacone było o prezentacje przygotowane przez uczniów klasy 3TG oraz zdjęcia z praktyk geologów w Złotoryi. Atrakcjom intelektualnym towarzyszyło zajadanie się  pysznym ciastem (dziękujemy uczennicy z klasy 2TEG Alicji Gancarz za pomoc w przygotowaniu smacznego wypieku). Pieniążki zebrane podczas Międzynarodowego Dnia Geologa przeznaczone zostaną na zakup pomocy dydaktycznych dla geologów.

Organizatorzy Międzynarodowego Dnia Geologa w ZST: Wanda Trzeciak i Danuta Dutka