WE'RE LEARNING ALL OUR LIVES

1 lipca 2018 wyjechałyśmy na Maltę na dwutygodniowy kurs doskonalić umiejętności językowe. Uczestniczyłyśmy w kursie języka angielskiego "Fluency& Language Development for Educational Staff". Lekcje pomogły nam w przełamaniu bariery językowej, gdyż obejmowały rozwój płynności wypowiedzi przez konwersację.

Znacznie poszerzyłyśmy swój zasób słownictwa i wzmocniłyśmy swoje kompetencje językowe. W szkole Eti  Malta w St. Julian’s miałyśmy możliwość poznania wielu ciekawych ludzi z całego świata. Udział w projekcie „Kopernik wraca do szkoły”  umożliwił nam nawiązać nowe przyjaźnie. Spotkania z nauczycielami z innych krajów były świetną okazją do wymiany doświadczeń.  Zajęcia z języka angielskiego miałyśmy od godziny 9.00 do 14.30. Po południu był czas na poznawanie zabytków i kultury Malty oraz czas na plażowanie i relaks.

W pierwszym tygodniu naszego pobytu zwiedziłyśmy: Vallettę, Sliemę, wyspę Gozo. W drugim tygodniu pojechałyśmy do Mdiny - byłej stolicy.

                                     Beata Jóźwiak & Beata Cichowlas-Poleszak