IV EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

Szanowni Państwo!
Z przyjemnością informujemy, że organizujemy po raz czwarty konkurs matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu zawodowym i technicznym. Jest on skierowany dla młodzieży z klas pierwszych, drugich i trzecich.
Terminy:
do 30 listopada deklaracja chęci uczestnictwa w konkursie przesłana na adres Zespołu Szkół Technicznych
do końca grudnia przesłanie wyników eliminacji szkolnych
w marcu finał konkursu ( szkoły do końca stycznia otrzymają wszelkie informacje dotyczące dokładnej daty i przebiegu ostatniego etapu)

Adres do korespondencji:
Zespół Szkół Technicznych
Ul. Wrocławska 65a
tel. 320-84-09
E-mail b_jozwiak4@wp.pl

REGULAMIN

Konkurs przeznaczony jest wzorem lat ubiegłych dla uczniów zielonogórskich szkół: Zespołu Szkół Budowlanych, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Elektronicznych i Samochodowych, Zespołu Szkół Technicznych. Ponadto do rywalizacji zaproszona zostanie w tym roku szkolnym młodzież ze szkół w Nowej Soli, Czerwieńska i Sulechowa.

Konkurs odbędzie się w trzech grupach:
I-uczniowie klas pierwszych,
II-uczniowie klas drugich,
III- uczniowie klas trzecich technikum 4-letniego.

W konkursie nie biorą udziału uczniowie klas maturalnych. Zakres materiału TUTAJ

Po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych należy przesłać listy uczestników do ostatniego etapu (maksymalnie 4 osoby do jednej z grup).

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny odbędzie się w marcu w Zespole Szkół Technicznych.

Składać się będzie z dwóch części:
-w pierwszej, uczeń w przeciągu godziny lekcyjnej będzie miał do rozwiązania 10 krótkich zadań punktowanych w skali 0-1,
-w drugiej, otrzyma 3 zadania punktowane w skali 0-5. Uczeń na ich rozwiązanie będzie miał pełną godzinę zegarową.

Komisja wyniki i sprawozdanie z przeprowadzonego konkursu prześle do poszczególnych szkół w przeciągu miesiąca po jego zakończeniu.

Przykładowe zadania i zakres materiału opublikowane są na witrynie internetowej szkoły www.mojaszkola.pl
Mile widziana pomoc przy układaniu zadań konkursowych oraz ich sprawdzaniu i ocenianiu. Nauczyciele chętni do prac w komisji proszeni są o kontakt telefoniczny.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać u nauczycielki matematyki w Zespole Szkół Technicznych - p. Beaty Jóźwiak; email: b_jozwiak4@wp.pl
Telefony do szkoły 320-84-09 .