PODIUM PO RAZ DRUGI

Na terenie szkoły stanowiska ratownicze wyglądały momentami jak w najlepszych filmach grozy. Krew, pozoranci którzy bardzo przekonywująco cierpieli, rany tak wiarygodnie, że młodsi uczestnicy mieli początkowo obawy przed udzielaniem pomocy. Czuło się wspaniałą atmosferę stworzoną przez uczniów naszej szkoły. Wszystko to sprawiło, że zawody w ZST oceniane przez panią Bogusławę Breitkopf otrzymały najwyższą notę za organizacje. Jednocześnie zaproponowano nam organizację przyszłorocznych zawodów  w naszej szkole.
Indywidualnie wszyscy nasi uczniowie zasługują na słowa pochwały i podziękowania za pomoc w organizacji i udział w zawodach. Jednak do współpracy na etapie wojewódzkim zostali zaproszeni Mikołajczyk Michał i Angelika Solska.
 Zespołowo Drużyna naszej szkoły w składzie:
1. Patrycja Muras
2.  Angelika Solska
3.  Tomasz Szmyt
4.  Bojanowski Damian
5.  Mikołajczyk Michał

zajęła zaszczytne III miejsce ulegając faworyzowanym drużynom z LO nr 1 i LO nr 5 z Zielonej Góry.

Serdeczna podziękowania oraz pamiątkowe dyplomy od PCK otrzymali również opiekunowie szkolnego koła PCK pani Ines Fronczyk oraz pan Mirosław Zelisko. Wręczenia nagród dokonała Prezes PCK  pani Bogusława Breitkopf .

LISTA UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ
W XX MISTRZOSTWACH PIERWSZEJ POMOCY PCK
W DNIU 23 I 24 MAJ  2012r.

1. Soboń Jacek        2 Ts
2. Bojanowski Damian    2 Ts