Skład Rady Rodziców Zespołu Szkół Technicznych im. Mikołaja Kopernika w Zielonej Górze

Skład Prezydium Rady Rodziców:

Agnieszka Górczyńska - Przewodnicząca
Ewelina Smolik - Zastępca Przewodniczącej
Angelika Kumańska - Skarbnik
Paulina Idryjan - Członek
Marcin Urbanowski - Członek

1. Składka na Radę Rodziców na rok szkolny 2023/2024:

- jednorazowa wpłata 80zł do 30.09.2023r.,

- wpłata w dwóch ratach:

I rata 40zł do 31.10.2023r.

II rata 40zł do 28.02.2024r.

2.  Wpłatę składki na Radę Rodziców dokonujemy na konto Rady Rodziców

w tytule podając imię, nazwisko oraz klasę ucznia

3. W przypadku gdy w szkole uczy się rodzeństwo (dwoje i więcej dzieci) składkę

płaci się jedną, ale w tytule przelewu należy napisać imiona i nazwiska dzieci.

SZANOWNI PAŃSTWO

Zwracamy się z prośbą do Państwa o dokonanie wpłat w roku szkolnym 2023/2024 na rzecz Rady Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych w Zielonej Górze.

Pieniądze te pośrednio lub bezpośrednio wracają do naszych pociech, a to ich dobro jest dla nas najważniejsze. Dzięki wpłatom możemy wspierać i nagradzać, a także zachęcać do większej aktywności uczniów naszego Technikum. Dofinansowujemy różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i naukowe nagrody itp. Staramy się też pomagać w sytuacjach wyjątkowych np. poprzez wsparcie dla uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Zwracamy się z gorącą prośbą do Szanownych Państwa o dowolne wsparcie finansowe.

W imieniu Rady Rodziców

Kontakt mailowy do Rady Rodziców: