PARTNERZY

FINAŁ III EDYCJI KONKURSU „ Z EGZAMINEM ZAWODOWYM NA TY”.

   W piątek 22  marca 2013 odbył się finał  III edycji Międzyszkolnego Konkursu „Z egzaminem zawodowym na Ty” .Zadania  rozwiązywało w tym roku szkolnym aż 15 finalistów z pięciu szkół  województwa lubuskiego. Uczniowie reprezentowali szkoły kształcące w zawodach technik ekonomista i technik handlowiec z Ośna Lubuskiego, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego, Wschowy oraz Słubic.

Wyniki z  finału konkursu są następujące :
I miejsce Cezary KUBICKI  – ZSER  Słubice , opiekun  Urszula Zbrożek
II miejsce Piotr SŁUPCZYŃSKI  – ZSE Ośno Lubuskie, opiekun  Jolanta Kawecka- Smalec
III miejsce Samanta ZIĘTEK  - ZSE Gorzów Wielkopolski, opiekun  Bożena Zgórska Barszcz.

Wszyscy finaliści otrzymali nagrody przygotowane  przez organizatora.

Na ręce opiekunów merytorycznych uczniów składamy serdeczne podziękowania za przygotowanie uczniów do konkursu  i przybycie wraz z nimi na finał do Zielonej Góry pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Wszystkim finalistom gratulujemy wiedzy ekonomicznej i zapraszamy na kolejną edycję naszego konkursu już od września 2013 roku.


Organizatorki : Agnieszka Ciągło i Agnieszka Chalecka.
Materiał opracowała Agnieszka Ciągło