FINAŁ II EDYCJI KONKURSU „ Z EGZAMINEM ZAWODOWYM NA TY”

Swoją obecnością zaszczycili nas uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim wraz z opiekunką Panią mgr Jolantą Kawecką-Smalec oraz uczeń Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wielkopolskim z opiekunką Panią mgr Bożeną Zgórską -  Barszcz. Zespół Szkół Technicznych w Zielonej Górze reprezentowała uczennica  klasy 4 TH Sabina Zabór wraz z opiekunką Panią mgr inż. Agnieszką Ciągło.
Wyniki z  finału konkursu są następujące :
I miejsce Adrian  Kniecpolski – ZSE Ośno Lubuskie
II miejsce Michał Anioł – ZSE Gorzów Wielkopolski
III miejsce Marlena Jawna - ZSE Ośno Lubuskie
IV miejsce Sabina Zabór – ZST Zielona Góra
V miejsce – Eryk Pastuszewski - ZSE Ośno Lubuskie.
Pani mgr Jolancie Kaweckiej – Smalec gratulujemy bardzo zdolnych uczniów i podziwiamy za wkład pracy w ich edukację. Już po raz drugi uczeń Pani mgr Jolanty Kaweckiej – Smalec zwyciężył w konkursie „Z egzaminem zawodowym na TY”.

Wszystkim finalistom gratulujemy wiedzy ekonomicznej i zapraszamy na kolejną edycję naszego konkursu już od września 2012 roku.

Organizatorki : Agnieszka Ciągło i Agnieszka Chalecka.