WARSZTATY DORADCY ZAWODOWEGO

26 marca 2018 w Zespole Szkół Technicznych odbyły się Dni Otwarte. Jednym z wielu proponowanych działań na terenie szkoły były warsztaty organizowane przez doradcę zawodowego i szkolnego koordynatora miejskiego projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Mieście Zielona Góra – projekty realizowane poza formułą ZIT”. W ramach zajęć uczniowie odwiedzający naszą placówkę mieli szansę sprawdzenia i zweryfikowania swoich umiejętności i predyspozycji zawodowych podczas rozwiązywania testów i indywidualnych konsultacji. W sali multimedialnej zainstalowano programy do testowania swoich kompetencji społecznych i zawodowych.

Zachęcamy naszych uczniów do skorzystania z oferty w wolnym czasie, zawsze warto ocenić swój próg możliwości i zasobów.

Organizatorzy

Szkolny Punkt Informacji i Kariery