Stypendium Prezydenta Zielonej Góry 2015

Najlepsi uczniowie zielonogórskich szkół odebrali stypendia Prezydenta Miasta. Władze Zielonej Góry nagrodziły ponad 130 uczniów, a wśród nich znaleźli się najlepsi uczniowie naszej szkoły. Galę wręczenia wyróżnień w zielonogórskiej Filharmonii osobiście poprowadzili Prezydent Janusz Kubicki i Wiceprezydent Wioleta Haręźlak. Pośród nagodzonych są:

Paulina Lenkiewicz (3TG) z drugą średnią w szkole (5,18) otrzymała dwa stypendia – dla najlepszego ucznia oraz stypendium naukowe (laureatka XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej),
Krzysztof Przyworski (tegoroczny maturzysta) – laureat XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej,
Patrycja Mazur (3TG) – laureatka XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej,
Przemysław Smykowski (3TG) – laureat XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej. Krzysiu, Patrycja i Przemek również otrzymali stypendium naukowe.

Rada Pedagogiczna wytypowała Katarzynę Witkiewicz (3TG) do stypendium Prezesa Rady Ministrów, a Bartosz Dziaduszek (2THM) otrzyma nagrodę w postaci kursu prawa jazdy w firmie MOTOREX.
Składamy serdeczne gratulacje dla najlepszych spośród najlepszych i ich opiekunów oraz życzymy dalszych sukcesów!!!