SUKCES KASI I KINGI!!!

Uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni”. Katarzyna Witkiewicz zdobyła I miejsce za pracę literacką ( list „Utęskniona Sprawiedliwości”) dotyczącą Feliksa Korcza – żołnierza II Korpusu Armii Andresa, a Kinga Migdał wyróżnienie za esej „Niezłomny Rycerz” o rotmistrzu Witoldzie Pileckim. Podsumowanie etapu regionalnego miało miejsce w Szczecinie. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 2 marca 2015 r. o godz. 12:00 w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” Oddział w Szczecinie.

Prace uczennic zostały wytypowane do finału ogólnopolskiego.  Serdecznie gratulujemy Kasi i Kindze.

Skład jury I etapu regionalnego IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Szczecinie:
Michał Adamczyk – architekt
Sylwester Chruszcz – architekt, prezes Fundacji im. Bolesława Chrobrego
Bartłomiej Ilcewicz – Wiceprezes Okręgu Szczecin Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
Anna Kiezik – studentka Architektury i Urbanistyki
Paweł Majewicz – dyrektor Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” Oddział w Szczecinie
Jolanta Szyłkowska – Prezes Okręgu Szczecin Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej

Opiekun konkursu: Wanda Trzeciak