Składamy serdeczne podziękowanie Panu Przemysławowi Bieńkowskiemu za przekazane w darze książki, do biblioteki Zespołu Szkół Technicznych w Zielonej Górze. Podręczniki ekonomiczne, poczytne powieści w języku angielskim, biografie znanych postaci i książki specjalistyczne wzbogacą naszą ofertę czytelniczą. Dzięki uprzejmości Pana możliwe jest dalsze wzbogacenie naszych zbiorów. Książka to dla młodych ludzi jedna z dróg rozwoju, samorealizacji. Jednak aby młodzież miała możliwość dobrego rozwoju, potrzebni są ludzie dobrej woli. Chcielibyśmy za to serdecznie podziękować. Dary książkowe, które Pan nam ofiarował będą pomocne do przygotowywania się do zajęć i pomogą rozwijać zainteresowania, znajomość kultury i pasje uczniów.

Pracownicy biblioteki szkolnej

Sylwia Wiśniewska