LOGISTYCY Z WIZYTĄ W INTER CARS

W grudniu 2014 roku klasa 2TLW w ramach zajęć przygotowujących do zawodu,  pod opieką organizatorki spotkania, swojej wychowawczyni Moniki Kozłowskiej oraz nauczyciela przedmiotów zawodowych Joanny Babiś wybrała się do firmy INTER CARS, mieszczącej się przy Trasie Północnej.

INTER CARS  SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Po dotarciu na miejsce i wejściu do magazynu klasa miała okazję przejść się po całym obiekcie i przyjrzeć się produktom jakie znajdowały się na regałach, obserwować pracę magazynu i zadania, które wykonywali pracownicy.

Uczniowie bez problemu wymieniali urządzenia i maszyny, które z lekcji są im dobrze znane oraz dostrzegli  w magazynie system regałów ustawionych rzędowo.

Dyrektor Handlowy Zielonogórskiej Filii – Pan Rafał Szkudlarek przeprowadził klasę przez dział handlowy do Sali, w której grupa obejrzała prezentacje na temat firmy, zasięgu jej działania na rynku Europejskim. Uczniowie zostali zapoznani z systemem informatycznym CRM, który znacznie ułatwia pracę i jak na dłoni wyświetla informacje zarówno o zamówieniach jak i klientach.

Po obejrzeniu ciekawych filmików czas na nagrody! Trudne pytania nie są problemem dla przyszłych logistyków, którzy bez problemu odpowiadali na wszystkie pytania. Cała grupa wyszła z uśmiechem na twarzy a niektórzy z upominkiem od firmy za wiedzę okazaną podczas konkursu.

FIRMIE  INTER CARS dziękujemy za zaproszenie i liczymy na dalszą współpracę!

Klasa 2 TLW wraz z wychowawcą Moniką Kozłowską