NAJLEPSI WŚRÓD NAJLEPSZYCH

Najlepsi uczniowie zielonogórskich szkół odebrali stypendia Prezydenta Miasta. Władze Zielonej Góry nagrodziły niemal 120 osób, a wśród nich znaleźli się nasi uczniowie i nauczyciele. Galę wręczenia wyróżnień w zielonogórskiej Palmiarni osobiście poprowadzili Prezydent Janusz Kubicki i Wiceprezydent Wioleta Haręźlak. Pośród nagodzonych są:

Katarzyna Witkiewicz (1TG) z najwyższą średnią w naszej szkole (5,42),
Adrian Dominiczak (tegoroczny maturzysta) – laureat XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej,
Damian Bielec (również tegoroczny maturzysta) – laureat XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej,
Kamila Kuczyńska (3TEG) – laureatka XXVI Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej.

Nagrody otrzymali też opiekunowie laureatów: Pani Katarzyna Grzesińska i Pan Mirosław Wyderkiewicz. Władze Miasta podziękowały również dyrektorom najlepszych uczniów.

Składamy serdeczne gratulacje dla najlepszych spośród najlepszych i ich opiekunów oraz życzymy dalszych sukcesów!!!