WYPRAWKA SZKOLNA 2013/2014 – rządowy program w zakresie dofinansowania zakupu podręczników szkolnych.

W celu ubiegania się o dofinansowanie do wyprawki szkolnej należy pobrać wnioski u pedagoga szkolnego lub w sekretariacie i dołączyć wszelkie zaświadczenia o dochodach wszystkich członków rodziny z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku np. w przypadku złożenia wniosku w miesiącu wrześniu 2013  należy wykazać się dochodem za miesiąc sierpień 2013.
WAŻNE INFORMACJE:
1. Wyprawka szkolna w roku szkolnym 2013/2014 przyznawana jest w kwocie 445 zł.
2. Pomoc udzielana jest uczniowi na wniosek rodziców, prawnych opiekunów, rodziców zastępczych.
3. Dofinansowanie można przeznaczyć tylko i wyłącznie na zakup podręczników szkolnych.
4. Wypłata dofinansowania nastąpi po okazaniu dowodów zakupu podręczników szkolnych.
5. O terminie składania wniosków wraz z wymaganymi dokumentami poinformujemy do końca sierpnia 2013.

Jednocześnie informujemy, że projekt programu „Wyprawka szkolna” na 2013 r. dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Edukacji Narodowej w zakładce FINANSE NA EDUKACJĘ: https://www.men.gov.pl

Wnioski dostępne są TUTAJ i TUTAJ oraz w sekretariacie i u pedagoga szkolnego. Dodatkowych informacji udziela pedagog szkolny.