Finał Wojewódzkich Mistrzostw Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża

Po sukcesach organizacyjnych i sportowych organizatorzy przyznali Naszej Szkole realizację finałów wojewódzkich XXI Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK. Finał zgromadził na starcie najlepszych ratowników z lubuskich szkół. W zmaganiach uczestniczyło 210 osób. Dzień zawodów finałowych 06.06.2013r. był prawdziwym świętem dla szkoły. Zawodnicy uzyskali następujące wyniki:

 

W kategorii szkół podstawowych:
I.miejsce SP Drzonków
II.miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Nowej Soli
III.miejsce SP nr 2 w Lubska
W kategorii szkół gimnazjalnych:
I.miejsce Publiczne Gimnazjum w Czarnowicach
II.miejsce Publiczne Gimnazjum w Tomaszowie
III. Gimnazjum nr 7 w Zielonej Górze
W kategorii szkół ponadgimnazjalnych:
I.miejsce Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Zielonej Górze
II.miejsce  Zespół Szkół Leśnych w Rogozińcu
III.miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących w Gubinie

Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody, puchary i dyplomy. Dla najlepszej w województwie drużyny ponadgimnazjalnej z LO 1 nagrodą była przepustka do finałów ogólnopolskich, które w tym roku odbędą się w Warszawie. Naszym reprezentantom z LO 1 i opiekunowi drużyny pani Bogusławie Breitkopf życzymy sukcesów w finałach.