Udział klasy handlowej w Targach Pracy i Dniach Otwartych PWSZ w Sulechowie.

O umowach w gospodarce turystycznej opowiadała dr M.Derlatka – udzielała uczniom praktycznych porad w jaki sposób dbać o własne interesy w przypadku wyjazdów zagranicznych. O jakości usług turystycznych opowiadała mgr D.Sławska – Łokś  - zajęcia były bardzo ciekawe przeprowadzone w formie ćwiczeniowej.  Mgr R.Grech  zaprezentował uczniom   Centrum Energetyki Odnawialnej – szybko, fachowo i na temat ….. Na koniec pracownik firmu UESA Pan M.Chromik  przedstawił  prezentację na temat  poszukiwania pracy z „ENERGIĄ” – w kilku słowach opowiedział o swojej firmie i spostrzeżeniach jakie ma  uczestnicząc w procesie rekrutacji pracowników do swojej firmy.
 „ Tempo uczestnictwa w Dniach Otwartych było zawrotne –  cały czas biegaliśmy po Uczelni…..:))))
Nad wszystkim czuwała Pani Monika Suder – rzeczniczka prasowa PWSZ i chcielibyśmy jej za poświecony czas serdecznie podziękować”.
Dzięki wyjazdowi uczniowie klasy trzeciej  zapoznali się z kierunkami kształcenia w PWSZ  - już niedługo będą składać deklaracje maturalne, a może Uczelnia w  Sulechowie będzie w przyszłości ich miejscem dalszego kształcenia.

Materiał opracowała : Agnieszka Ciągło