WYCIECZKA KLASY 2 LOGISTYCZNEJ WOJSKOWEJ DO FIRMY „RELPOL”

Pierwsze kroki w RELPOL-u skierowali do sali konferencyjnej gdzie Pan B.Szydłowski  opowiedział o firmie. RELPOL S.A. to prężnie działająca firma zajmująca się produkcją przekaźników elektromagnetycznych, aparatury automatyki przemysłowej i systemów cyfrowych zabezpieczeń na rynki światowe. Przedsiębiorstwo to stosuje nowoczesny profil produkcji z którym mogli zapoznać się uczniowie naszej szkoły zwiedzając linie produkcyjne oraz magazyny. Wysoka jakość produkowanych w RELPOL-u przekaźników potwierdzają CERTYFIKATY europejskie  ISO 9001 :2001 , ISO 14001:2005 oraz BBJ, VDE, UL, CSA, AUCOTEAM Gmbh , a także wiele nagród i wyróżnień.
Dzięki  uprzejmości kierownictwa firmy uczniowie klasy 2TLW mogli obejrzeć każdy fragment produkcji   i porozmawiać  z pracownikami firmy o tym co w niej robią. Wszyscy pracownicy chętnie udzielali  nam informacji na tematy związane z logistyką. Powrót do Zielonej Góry nastąpił ok. 14.
Wszyscy zostali zobowiązani do sporządzenia sprawozdania z wycieczki. Pan B.Szydłowski przekazał upominki firmowe dla trzech najlepszych prac. Nagrodzeni zostali : I miejsce Aleksandra Rosochacka, II miejsce  Maria Korwel, III miejsce Roman Pabisiak. Miejsce IV  przypadło Monice Magierskiej i Jakubowi Woźniak – otrzymali nagrody pocieszenia od wychowawczyni.
Wyjazd do RELPOL-u była bardzo interesujący i mamy nadzieję na kolejne przejawy współpracy  z tą firmą skierowane do uczniów innych klas.
Serdecznie dziękujemy Panu Bartłomiejowi Szydłowskiemu i kierownictwu firmy za przyjęcie naszych uczniów.

Materiał opracowała : Agnieszka Ciągło