Gminne Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Udział młodzieży zrzeszonej  w Młodzieżowych Drużynach Pożarniczych w tych eliminacjach jest wynikiem jej zainteresowania problematyką przeciwpożarową na co dzień. Młodzi druhowie pragną pogłębiać wiedzę pożarniczą i stosować ją w codziennym życiu. Eliminacje są bardzo dobrym cyklem szkoleniowym w przygotowaniu młodych ludzi do wstąpienia w szeregi  członków Ochotniczych Straży  Pożarnych  w przyszłości . Szczerzą one ideę  ochotniczego pożarnictwa wśród młodzieży, co z kolei przyczynia się do popularyzacji przepisów przeciwpożarowych.

Z naszej szkoły w gminnych eliminacjach wzięły udział: druhna Izabela Kozłowska z klasy 1 TH oraz Angelika Siwiec z klasy 1 TLW. Dziewczętom serdecznie gratulujemy.