Wycieczka klas handlowych do PGNiG.

Pani Jolanta Pietras przygotowała prezentację na temat działań z zakresu PR stosowanych przez jej firmę. Były to między innymi : działania sponsorskie, System Identyfikacji Wizualnej, sieć Intranet, kształtowanie systemu komunikacji wewnętrznej poprzez budowanie kultury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Uczniowie dowiedzieli się  dokładnie co jest  przedmiotem działalności PGNiG i jakie szanse na rozwój w najbliższym czasie ma gałąź gospodarki związana z wydobyciem i eksploatacją złóż. Oglądali również zdjęcia min z PMG Wierzchowice.
Bardzo interesującym obszarem działania działu PR tej firmy jest szeroko rozumiana sztuka – w budynku siedziby przy ul. Bohaterów Westerplatte 15 można obecnie obejrzeć  wystawę zdjęć  przygotowana przez Panią Jolantę Pietras.
 Na zakończenie spotkania Pani Pietras przygotowała dla uczniów mini quiz – nagrody zdobyły Monika Zakrzewska i Lidia Kasperowicz z klasy czwartej oraz Aleksandra Kuśpiś z klasy trzeciej.

Serdecznie dziękujemy pracownikom działu Public Relations  PGNiG  w Zielonej   Górze.

Materiał opracowała Agnieszka Ciągło