MACIE NAPRAWDĘ WIELKIE I DOBRE SERCA!

W tym miejscu należą się serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom. Wielkie słowa uznania i podziwu kieruję również do grup tanecznych i zespołów, które charytatywnie wystąpiły
w naszej szkole pomagając w zbiórce wymienionych wyżej rzeczy. Są to:
ze Studia Tańca LET`S DANCE:
1) "Pull up!" (dancehall.) choreografia: Alicja Sobańska, Natalia Skrzypek- Marciniak
2) "For fun" (hip hop) choreografia: Alicja Sobańska
oraz z Gimnazjum nr 3
3) "G- Squad" (hip hop) choreografia: Alicja Sobańska.
    Pomocną dłoń wyciągnęły także zespoły hip-hopowe DEJA VU SQUAD i ZACHODNIE BRZMIENIE, które dodatkowo tekstami „na czasie”w swoich piosenkach,wzbudzały niesamowite emocje wśród uczestników imprezy.
    Ale Mikołaj w tym roku był szczególnie szczodry, gdyż wielką niespodzianką było pojawienie się Wicemistrzów Europy 2012 w tańcu akrobatycznym – p. Anny Miadzielec i p. Jacka Tarczyło, którzy w brawurowy sposób zaprezentowali wspaniały pokaz tańca Rock n Roll'a akrobatycznego. Dziękuję  trenerowi Bartoszowi Kobylańskiemu ze Sportowego Klubu Tanecznego MEGA DANCE ACROBATIC ROCK N`ROLL  za tą miłą niespodziankę.

Organizatorzy ( R.Rypson, I.Wilczyńska, W.Trzeciak, M.Czupryk) dziękują  grupom tanecznym, zespołom,wolontariuszkom - Angelice Solskiej i Paulinie Zabłockiej  z klasy 3TS– za  charytatywną pomoc w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia!Bez Was nie byłoby tego pięknego pokazu!Jeszcze raz dziękujemy!

Roma Rypson-Goluda