XV Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

Agnieszka Osiecka to  poetka i prozaik, dziennikarka, reżyser teatralny i telewizyjny. Najsłynniejsza polska autorka tekstów do piosenek – napisała ich ponad dwa tysiące dla takich wykonawców jak Maryla Rodowicz, Skaldowie, Kalina Jędrusik, Magda Umer, Seweryn Krajewski, Anna Szałapak, Krystyna Janda, Irena Santor czy Stenia Kozłowska. Laureatka wielu nagród i wyróżnień na festiwalach. Odznaczona Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski.

Zwycięzcami w kategorii: recytacja: zostali:
I miejsce - Patryk Przymys „Czarny erotyk” z Zespołu Szkół Budowlanych,
II miejsce Kamil Opioła „Kiedy mnie już nie będzie” i III miejsce Elżbieta Dziębór „Na zakręcie” z naszej szkoły.
W kategorii poezja śpiewana I miejsce zdobyła Marta Duber za piosenkę „ Nie żałuję” z Zespołu Szkół Ekonomicznych, a II miejsce przypadło jej szkolnej koleżance, Aleksandrze Zakrzewskiej za ten sam utwór. Zdobywczyni III miejsca to Anna Szafraniec z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim za interpretację piosenki „Okularnicy”.

Nad całością czuwały organizatorki: Ines Fronczyk i Roma Rypson – Goluda.