W HOŁDZIE BŁ. JANOWI PAWŁOWI II

14 października obchodzić będziemy XII Dzień Papieski, 16 października mija 34. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, 22 października przypada liturgiczne wspomnienie bł. Jana Pawła II. Zachęcamy wszystkich uczniów i pracowników szkoły do napisania krótkiej myśli o Naszym Wielkim Rodaku. Może to być wiersz, e – mail, SMS, refleksja dotycząca nauczania Jana Pawła II, krótki wywiad, list, telegram. Termin oddania prac mija 22 października. Wspomnienia zostaną opublikowane w specjalnym numerze gazetki szkolnej „Z naszej tablicy”, która w całości będzie poświęcona osobie bł. Jana Pawła II . Więcej informacji u organizatorów Dnia Papieskiego w ZST.
                                                                       Wanda Trzeciak i Ewa Michalak