ZNÓW MAMY MEDALISTÓW W LEKKIEJ ATLETYCE!

Naszą szkołę reprezentowali: Jankowska Urszula, Pacyna Adrianna, Rosochacka Aleksandra, Subocz Sylwia, Bednarz Tomasz, Fuchs Wojciech, Grabia Miłosz, Siewak Ryszard, Siwy Marcin, Szawala Jacek.
Zawody odbywały się w dość trudnych warunkach, w temperaturze przekraczającej 30oC. Bardzo trudne mieli zadanie do wykonania wszyscy sportowcy. W zawodach brało udział ponad 500 zawodników z całego województwa lubuskiego. Nasi zawodnicy nie zawiedli. Wojtek Fuchs w kategorii junior , w biegu na 100m  wywalczył brązowy medal pokonując ponad 40 zawodników. Marcin Siwy zdobył srebrny medal w skoku wzwyż (junior).
Pozostali zawodnicy też wykazali się wolą walki: Tomasz Bednarz w biegu na 400m zakończył rywalizację na 5 miejscu w województwie z czasem 55,52s;  Adrianna Pacyna w biegu na 800m zajęła 6 miejsce(2.47,01); Ryszard Siewak na 400m – 7 miejsce (36,68s); Sylwia Subocz 100m – 8m (14,97); Jacek Szawala – 800m – 11m (2.22,68); Miłosz Grabia – 800m – 13m (2.22,95); Aleksandra Rosochacka  w rzucie oszczepem 14m (17.07) a Jankowska Urszula  w pchnięciu kulą– 17m (8,07).
Możemy się pochwalić, iż sześciu naszych uczniów zakwalifikowało się do pierwszej dziesiątki najlepszych sportowców województwa lubuskiego.

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!