SUKCES WOJTKA FALTYNA - GAZOWNIKA Z PASJĄ GEOLOGA!

Właśnie otrzymaliśmy informację z Dolnośląskiego Oddziału Państwowego Instytutu Geologicznego - Państwowego Instytutu Badawczego:
"Z przyjemnością informujemy, że uczeń Waszej szkoły - Wojciech Faltyn, klasa III Ga (opiekun - mgr inż. Beata Cichowlas-Poleszak) - zakwalifikował się do II etapu konkursu "Tajemnice karbońskich lasów" (finał dla regionu Dolnego Śląska i Wielkopolski)..."
Trzymajmy kciuki za Wojtka, którego czeka test finału regionów w dniu 25 maja o g. 11.30 we Wrocławiu!
Trzymajmy wszyscy mocno kciuki, by Wojtek wygrał ten etap, gdyż tylko jedna osoba (spośród sześciu) kwalifikuje się do ścisłego finału - Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro", który odbędzie się w dniach 4-6 czerwca w Gdańsku!
W grupie siła, więc przyda się takie duchowe wsparcie Wojtkowi!